$138.16
$162.60
Compare Price
You save
$24.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M343378
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells M343378 Coupling Drain 1in Fgh 5 0
Item:
#1267526
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | M343378 |
| Manufacturer Part # | M343378 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells M343378 Coupling Drain 1in Fgh 5 0
$138.16
$162.60
You save
$24.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells M343378 Coupling Drain 1in Fgh 5 0