$75.41
$88.75
Compare Price
You save
$13.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg N1-Z13464
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells N1-Z13464 Switch Box Cover
Item:
#1267445
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | N1-Z13464 |
| Manufacturer Part # | N1-Z13464 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells N1-Z13464 Switch Box Cover
$75.41
$88.75
You save
$13.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells N1-Z13464 Switch Box Cover