$732.01
$861.48
Compare Price
You save
$129.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg O3-306970
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells O3-306970 Strainer Plate Hrcp 7300
Item:
#1266805
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | O3-306970 |
| Manufacturer Part # | O3-306970 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells O3-306970 Strainer Plate Hrcp 7300
$732.01
$861.48
You save
$129.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells O3-306970 Strainer Plate Hrcp 7300