$72.81
$85.68
Compare Price
You save
$12.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg O3-Z18170
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells O3-Z18170 Pan Rail #1hrcp7x00
Item:
#1266905
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | O3-Z18170 |
| Manufacturer Part # | O3-Z18170 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells O3-Z18170 Pan Rail #1hrcp7x00
$72.81
$85.68
You save
$12.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells O3-Z18170 Pan Rail #1hrcp7x00