$1.97
$31.81
Compare Price
You save
$29.84
(94%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2-31869 Drain Screen
Item:
#1149031
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2-31869 |
| Manufacturer Part # | P2-31869 |
| Height | 1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Wells P2-31869 Drain Screen
$1.97
$31.81
You save
$29.84
(94%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2-31869 Drain Screen
