$30.42
$35.80
Compare Price
You save
$5.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2-43427
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2-43427 Plate Heat Transfer Hsw 6
Item:
#1268007
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2-43427 |
| Manufacturer Part # | P2-43427 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2-43427 Plate Heat Transfer Hsw 6
$30.42
$35.80
You save
$5.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2-43427 Plate Heat Transfer Hsw 6