$135.80
$159.82
Compare Price
You save
$24.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2-Z12586 Panel Control Mod300 Tdm
Item:
#1267304
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2-Z12586 |
| Manufacturer Part # | P2-Z12586 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2-Z12586 Panel Control Mod300 Tdm
$135.80
$159.82
You save
$24.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2-Z12586 Panel Control Mod300 Tdm