$59.22
$69.69
Compare Price
You save
$10.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2-Z16805
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2-Z16805 Boxcntrl Mod 100t/warmer
Item:
#1267573
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2-Z16805 |
| Manufacturer Part # | P2-Z16805 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2-Z16805 Boxcntrl Mod 100t/warmer
$59.22
$69.69
You save
$10.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2-Z16805 Boxcntrl Mod 100t/warmer

