Free Shipping
Free Shipping
$3,094.30
$3,641.59
Compare Price
You save
$547.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2301881
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2301881 Tank Assy Ht 300af
Item:
#1266902
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2301881 |
| Manufacturer Part # | P2301881 |
| Height | 12" |
| Width | 17" |
| Depth | 24" |
| Weight | 37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2301881 Tank Assy Ht 300af
$3,094.30
$3,641.59
You save
$547.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2301881 Tank Assy Ht 300af