$89.81
$105.69
Compare Price
You save
$15.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2302883
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2302883 Pan Element Ht 227/527
Item:
#1268332
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2302883 |
| Manufacturer Part # | P2302883 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2302883 Pan Element Ht 227/527
$89.81
$105.69
You save
$15.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2302883 Pan Element Ht 227/527