$78.42
$92.29
Compare Price
You save
$13.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2303357
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2303357 Shroud Front Mod 300 327 T
Item:
#1267392
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2303357 |
| Manufacturer Part # | P2303357 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 42" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2303357 Shroud Front Mod 300 327 T
$78.42
$92.29
You save
$13.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2303357 Shroud Front Mod 300 327 T
