Free Shipping
Free Shipping
$1,258.31
$1,480.86
Compare Price
You save
$222.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2303939
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2303939 Pan Bmw 12 X 27 Af
Item:
#1266800
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2303939 |
| Manufacturer Part # | P2303939 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2303939 Pan Bmw 12 X 27 Af
$1,258.31
$1,480.86
You save
$222.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2303939 Pan Bmw 12 X 27 Af