$36.67
$43.15
Compare Price
You save
$6.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P233114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P233114 Wellslok Long 19 1/4 206
Item:
#1267468
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P233114 |
| Manufacturer Part # | P233114 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P233114 Wellslok Long 19 1/4 206
$36.67
$43.15
You save
$6.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P233114 Wellslok Long 19 1/4 206