$128.17
$150.84
Compare Price
You save
$22.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P241461
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P241461 Plate Thermo Hmp6d Rohs
Item:
#1267504
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P241461 |
| Manufacturer Part # | P241461 |
| Height | 3" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P241461 Plate Thermo Hmp6d Rohs
$128.17
$150.84
You save
$22.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P241461 Plate Thermo Hmp6d Rohs