Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P245066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P245066 Shroud Wrap Mod 100 Rohs
Item:
#1267270
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P245066 |
| Manufacturer Part # | P245066 |
| Height | 8" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 3.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells P245066 Shroud Wrap Mod 100 Rohs

