$98.57
$116.00
Compare Price
You save
$17.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells P246685 Box Outlet Mod 300 400 5 0
Item:
#1267182
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P246685 |
| Manufacturer Part # | P246685 |
| Height | 2.9" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P246685 Box Outlet Mod 300 400 5 0
$98.57
$116.00
You save
$17.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P246685 Box Outlet Mod 300 400 5 0
