$177.38
$208.74
Compare Price
You save
$31.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2WL0087
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2WL0087 Pan Elem Assy Ss206t 120 V
Item:
#1199096
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2WL0087 |
| Manufacturer Part # | P2WL0087 |
| Height | 4" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 18" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2WL0087 Pan Elem Assy Ss206t 120 V
$177.38
$208.74
You save
$31.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2WL0087 Pan Elem Assy Ss206t 120 V