$222.78
$262.18
Compare Price
You save
$39.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2WL0775
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2WL0775 Pot Assy W/ Drain Ss8di
Item:
#1266920
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2WL0775 |
| Manufacturer Part # | P2WL0775 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2WL0775 Pot Assy W/ Drain Ss8di
$222.78
$262.18
You save
$39.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2WL0775 Pot Assy W/ Drain Ss8di