$419.93
$494.20
Compare Price
You save
$74.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2Z12588 Panel Control Mod600 Tdm
Item:
#1267404
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2Z12588 |
| Manufacturer Part # | P2Z12588 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 35.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2Z12588 Panel Control Mod600 Tdm
$419.93
$494.20
You save
$74.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2Z12588 Panel Control Mod600 Tdm