$541.66
$637.46
Compare Price
You save
$95.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2Z12614
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2Z12614 Panel Control/hti 400
Item:
#1267373
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2Z12614 |
| Manufacturer Part # | P2Z12614 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells P2Z12614 Panel Control/hti 400
$541.66
$637.46
You save
$95.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2Z12614 Panel Control/hti 400