$90.24
$144.82
Compare Price
You save
$54.58
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells P2Z15395 Pan Element (ss206)
Item:
#1132485
Technical details
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | P2Z15395 |
| Manufacturer Part # | P2Z15395 |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 3.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Wells P2Z15395 Pan Element (ss206)
$90.24
$144.82
You save
$54.58
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells P2Z15395 Material Steel, Length 16-9/16", 420 Mm, Width 12", 305 Mm, Height 3-7/8", 98 Mm
