$661.83
$730.21
Compare Price
You save
$68.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-WL0063
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells SP2-WL0063 Pan Assy Af Modtdmn
Item:
#1534454
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-WL0063 |
| Manufacturer Part # | SP2-WL0063 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells SP2-WL0063 Pan Assy Af Modtdmn
$661.83
$730.21
You save
$68.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-WL0063 Pan Assy Af Modtdmn