$109.73
$121.08
Compare Price
You save
$11.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-WL0453
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells SP2-WL0453 Water Level Sensor Assemb Ly Ss 8tdulaf
Item:
#1843392
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-WL0453 |
| Manufacturer Part # | SP2-WL0453 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells SP2-WL0453 Water Level Sensor Assemb Ly Ss 8tdulaf
$109.73
$121.08
You save
$11.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-WL0453 Water Level Sensor Assemb Ly Ss 8tdulaf