$461.81
$509.53
Compare Price
You save
$47.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-WL0758
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells SP2-WL0758 Pot Asm W/o Drain Ss10
Item:
#1534200
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-WL0758 |
| Manufacturer Part # | SP2-WL0758 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 15" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells SP2-WL0758 Pot Asm W/o Drain Ss10
$461.81
$509.53
You save
$47.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-WL0758 Pot Asm W/o Drain Ss10