$285.32
$314.80
Compare Price
You save
$29.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells SP2-Z16162
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells SP2-Z16162 Thermostat Formed Bulb
Item:
#1534468
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | SP2-Z16162 |
| Manufacturer Part # | SP2-Z16162 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells SP2-Z16162 Thermostat Formed Bulb
$285.32
$314.80
You save
$29.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells SP2-Z16162 Thermostat Formed Bulb
