Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Wells WS-20314 Leg 4h 3/8 16
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-20314 |
| Manufacturer Part # | WS-20314 |
| Height | 4" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-20314 4" Leg [ Stud 3/8-16 ] [ Satin ] [material Metal], [ Type Foot Hex ] Adj 4" To 5.5" [ General Use ], Wells Warmer, Grill, Hot Plate, Wolf Broiler Scb, Grill/hot Plate Hg Stg Stg-sap
