Free Shipping
Free Shipping
$923.69
$1,019.12
Compare Price
You save
$95.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells WS-21947
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-21947 Kit Caster Rw 3
Item:
#1534203
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-21947 |
| Manufacturer Part # | WS-21947 |
| Height | 3.8" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS-21947 Kit Caster Rw 3
$923.69
$1,019.12
You save
$95.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-21947 Kit Caster Rw 3