$172.42
$190.24
Compare Price
You save
$17.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-22697 Pan Rail For Rcp 7200
Item:
#1534204
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-22697 |
| Manufacturer Part # | WS-22697 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 3.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS-22697 Pan Rail For Rcp 7200
$172.42
$190.24
You save
$17.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-22697 Pan Rail For Rcp 7200
