$166.13
$183.30
Compare Price
You save
$17.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-50019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-50019 Broiler Element 120v 300w 22 3/4"
Item:
#1182015
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-50019 |
| Manufacturer Part # | WS-50019 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1" |
| Depth | 23.05" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wells WS-50019 Broiler Element 120v 300w 22 3/4"
$166.13
$183.30
You save
$17.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-50019 Broiler Element 120v 300w 22 3/4"

