$91.02
$100.43
Compare Price
You save
$9.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells WS-50396
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-50396 Warm Element 120v1200w
Item:
#1534213
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-50396 |
| Manufacturer Part # | WS-50396 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS-50396 Warm Element 120v1200w
$91.02
$100.43
You save
$9.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-50396 Warm Element 120v1200w