Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells WS-504101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-504101 Pan Assembly 12 X 27 Af
Item:
#1534486
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-504101 |
| Manufacturer Part # | WS-504101 |
| Height | 9" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-504101 Pan Assembly 12 X 27 Af
