Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-505836 Top/pan Assy Mod127td
Item:
#1534488
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-505836 |
| Manufacturer Part # | WS-505836 |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 31" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-505836 Top/pan Assy Mod127td