$243.66
$286.76
Compare Price
You save
$43.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-507165 Burner Assy Rear Hotplat E
Item:
#1194733
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-507165 |
| Manufacturer Part # | WS-507165 |
| Height | 4" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 6.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS-507165 Burner Assy Rear Hotplat E
$243.66
$286.76
You save
$43.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-507165 Burner Assy Rear Hotplat E

