Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS-60858
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells WS-60858 Pan Drop In Warmer W/drain
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-60858 |
| Manufacturer Part # | WS-60858 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-60858 Material Stainless Steel, Width 13 11/16", 348 Mm, Height 6 1/2", 165 Mm, Inlet 1/2" Npt, Depth 21 3/4", 552 Mm

