$49.61
$54.74
Compare Price
You save
$5.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield .
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield WS-69823
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS-69823 Capacitor Motorstart 440
Item:
#1192744
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-69823 |
| Manufacturer Part # | WS-69823 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS-69823 Capacitor Motorstart 440
$49.61
$54.74
You save
$5.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-69823 Capacitor Motorstart 440

