KitchenRestock.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket .
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield WS-8601-14A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells WS-8601-14A Gauge Shield Assembly 13"
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS-8601-14A |
| Manufacturer Part # | WS-8601-14A |
| Height | 13.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS-8601-14A Glass Gauge Shield Assembly Complete, Shield Cap Cap Washer 5/8" Glass Tube Aluminim Shield, Base Washer Base 1/8" Mpt., 5/8" X 13" Add 3/8" For Overall Length, Bloomfield 8601
