$7.92
$9.32
Compare Price
You save
$1.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells WS506630
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS506630 Thermotat Knob
Item:
#1267088
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS506630 |
| Manufacturer Part # | WS506630 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wells WS506630 Thermotat Knob
$7.92
$9.32
You save
$1.40
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS506630 Thermotat Knob

