$22.01
$25.90
Compare Price
You save
$3.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS60544
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS60544 Rear Insulation Hmpg
Item:
#1147924
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS60544 |
| Manufacturer Part # | WS60544 |
| Height | 1.35" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wells WS60544 Rear Insulation Hmpg
$22.01
$25.90
You save
$3.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS60544 Rear Insulation Hmpg
