Free Shipping
Free Shipping
$4,445.48
$5,231.75
Compare Price
You save
$786.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg WS62927
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wells WS62927 Head Assy F88 6 240v Sts
Item:
#1199415
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS62927 |
| Manufacturer Part # | WS62927 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 22" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wells WS62927 Head Assy F88 6 240v Sts
$4,445.48
$5,231.75
You save
$786.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS62927 Head Assy F88 6 240v Sts