Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Wells WS64485 Warmer Element Pan Assy 208/240v 1200w
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | WS64485 |
| Manufacturer Part # | WS64485 |
| Height | 4" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells WS64485 Element Pan Assembly W/hi-limit Insulation, [208/ 240v 1200w 1ph ] [ 17" X 12" X 4" ], [terminals Ring, Wells Food Warmer Ss206 Ss276
