Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 57042
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
West Bend 57042 Double Wall Coffee Maker 42 Cup Stainless Steel
Item:
#1353743
Technical details
| Manufacturer | West Bend |
|---|---|
| Model Number | 57042 |
| Manufacturer Part # | 57042 |
| Height | 18.51" |
| Width | 13.78" |
| Depth | 13.78" |
| Weight | 8.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
West Bend 57042 Double Wall Coffee Maker 42 Cup Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
West Bend 57042 Double Wall Coffee Maker 42 Cup Stainless Steel
