$13.94
$18.51
Compare Price
You save
$4.57
(25%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 12 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other P71-104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
West Bend P71-104 Faucet
Item:
#1144810
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | West Bend |
|---|---|
| Model Number | P71-104 |
| Manufacturer Part # | P71-104 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
West Bend P71-104 Faucet
$13.94
$18.51
You save
$4.57
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
West Bend P71-104 Tomlinson Faucet Black Small Body, Fits 1/2" Hole 1/4" Nps Pipe Thread W/ Washers & Hex Nut, 1-7/8" Outlet To Base, Replacement Seat Cup # 32-1201
