$393.07
$693.89
Compare Price
You save
$300.82
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
White Rodgers 36E96-304 Gas Valve Repl Kit 2 Stg
Item:
#1149148
Technical details
| Fits with Manufacturer | White Rodgers |
|---|---|
| Model Number | 36E96-304 |
| Manufacturer Part # | 36E96-304 |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
White Rodgers 36E96-304 Gas Valve Repl Kit 2 Stg
$393.07
$693.89
You save
$300.82
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
White Rodgers 36E96-304 Gas Valve Repl Kit 2 Stg
