$19.94
$32.00
Compare Price
You save
$12.06
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other F42-0895
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
White Rodgers F42-0895 Knob Pilot Safety
Item:
#1148108
Technical details
| Fits with Manufacturer | White Rodgers |
|---|---|
| Model Number | F42-0895 |
| Manufacturer Part # | F42-0895 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
White Rodgers F42-0895 Knob Pilot Safety
$19.94
$32.00
You save
$12.06
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
White Rodgers F42-0895 On/off
