Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. 113099 Whss Caw Core Adaptor Wing Uni
Item:
#1535821
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | 113099 |
| Manufacturer Part # | 113099 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. 113099 Whss Caw Core Adaptor Wing Uni
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. 113099 Whss Caw Core Adaptor Wing Uni
