Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. 738AW-LCFDC Caster For Can Rack
Item:
#1535825
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | 738AW-LCFDC |
| Manufacturer Part # | 738AW-LCFDC |
| Height | 4.95" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. 738AW-LCFDC Caster For Can Rack
$29.46
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. 738AW-LCFDC Caster For Can Rack