$109.05
$175.00
Compare Price
You save
$65.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. DASQ-3-1224 Rack Dunnage 36in Alum Fits Win Holt
Item:
#2233392
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | DASQ-3-1224 |
| Manufacturer Part # | DASQ-3-1224 |
| Height | 12" |
| Width | 24" |
| Depth | 36" |
| Weight | 8.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. DASQ-3-1224 Rack Dunnage 36in Alum Fits Win Holt
$109.05
$175.00
You save
$65.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. DASQ-3-1224 Rack Dunnage 36in Alum Fits Win Holt