Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. H-247 Heating Pan Elemen
Item:
#1535832
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | H-247 |
| Manufacturer Part # | H-247 |
| Height | 3.6" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 2.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. H-247 Heating Pan Elemen
$199.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. H-247 Heating Pan Elemen
