Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. NHPL1833-DR Gasket Nhpl 1833 Dr Gskt
Item:
#1535780
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | NHPL1833-DR |
| Manufacturer Part # | NHPL1833-DR |
| Height | 3.25" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. NHPL1833-DR Gasket Nhpl 1833 Dr Gskt
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. NHPL1833-DR Gasket Nhpl 1833 Dr Gskt
