Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Win-Holt Equipment Corp. W-1014 Dunnage Rack Mini 15 X 11 1/4 X 8 1/4
Item:
#1333484
Technical details
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | W-1014 |
| Manufacturer Part # | W-1014 |
| Height | 8.25" |
| Width | 15" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Win-Holt Equipment Corp. W-1014 Dunnage Rack Mini 15 X 11 1/4 X 8 1/4
$83.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. W-1014 Dunnage Rack Mini 15 X 11 1/4 X 8 1/4
